Calzavara, Üretim makineleri içinde 36yıllık geçmişi ile kendini yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kanıtlamış İtalya’nın konusunda uzman makine üreticilerinden biridir.

Üretimini yaptıkları ürün grupları içinde ihtiyaca uygun makine ile her kesimin ihtiyacını karşılayacak 6 farklı tipte saksı dolum makinesi, 2 tip viyol dolum makinesi, 2 çeşit tohum atma makinesi, toprak parçalama, karışım hazırlama üniteleri ve son sistem torf açma makinesi gibi birbirine entegre çalışabilen makine grupları üretirken, üreticilerin ihtiyacı ve taleplerine yönelik makine parkı da kurabilmektedir.

Makinelerin özellikle çalışma prensipleri ve üreticilerin ihtiyacına yönelik üretim yapabilmesi ile fark yaratan Calzavara, ürettiği makinelerin ekonomik yapısı ile de fide üreticileri, mevsimlik bitki yetiştiricileri, çalı ve ağaç grubu üreticileri için de dikkat çeken bir üretim hattına sahiptir.

Çalışma sistemlerini basite indirgeyen Calzavara, Kanat Group güvencesiyle Türkiye pazarında son kullanıcıya Türkçe ara yüzler de sunarak makine kullanımını kolaylaştırmaktadır. Makine kurulum ve işletmeye almada hızlı hareketleri ile tanınan Kanat Makine, Calzavara ile kanatlarını daha yükseğe açmaktadır.

Özellikle üreticilerimizin talep ettiği birkaç modeli de kısaca tanıtırken detaylı bilgi almak isteyenlere cevap vermekten keyif alan, sektöre çeşitli makineler ile katkıda bulunmak isteyen dinamik kadrosu ve çözüm odaklı işleyişi ile hizmet vermektedir

 

 

Hakkımızda

Bitki Sökme & Taşıma Makineleri